Cedid Ali Paşa Camii Kameralarla İzleniyor...

Babaeskimiz hakkında herşey bu bölümde.

İleti Ramcecan_39 » 27 Haz 2008, 16:10

Resim

resimler mevcuttur geniş bilgi ve resimleri ilerleyen günlerde üyelerin bilgisine sunulacaktır....
Ramcecan_39

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

İleti ismetcan » 09 Ağu 2008, 19:23

Resim
ismetcan

Kullanıcı avatarı
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye

İleti nedimim » 10 Ağu 2008, 03:49

ne bu yaaaa ayıp artık

ramcecan sana hakikaten kınama mesajı yollayacağım. dinimizde ne vardır ibadette kabahatte gizlidir diye. böyle şey olur mu yaaa. o zaman hepimizin yatak odasına da birer kamera koyun. hem kabahatlerimizi hem de camide yaptığımız ibadetleri gösterinnn. yuhhh artıkk. ayıp. böyle görüntüleri göstermek kim camiye geldi kim namaz kıldı diye dikizlemek gibi birşey. aynı şey yatak odamızda yaptığımızı kim izledi kim alkışladı kim ayıpladııı gibi bir şey...

yakıştıramadım yakıştıramadım yakıştıramadımmmm. ve bana göre hala ibadet ile kabahat gizlidir.

bunu buraya koymakla ne gibi bir misyonu görev edindin bilmiyorum. bunu buraya koymayı görev ediniyorsan koyman gereken başka kameralarda olmalı diye düşünüyor ve son sözümü söylüyorum.

tekrar ayıp ayıp ayıp

dip not : samimiyetin kamerası ya da vicdanın gizli kamerası var mı ? kamera fiziki görüntüyü gösterir, insanın kalbindeki ve zihnindeki düşünceyi ya da olası artniyeti veya iyi niyeti göstermez. bu durumda kameralarla veya fiziki gözlemlerle insanları doğru ya da yanlış olarak insanların davranışlarını nasıl sağlıklı değerlendirebiliriz ?

şu anda ki türkiye'nin en büyük problemi de bu görünen ve görülmeyen arasındaki samimiyetsizlik farkı değil mi ?
Yaptiklarim Yapacaklarimin Garantisidir
nedimim

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

İleti mesut cakiroglu » 10 Ağu 2008, 14:18

iyide kamerayı ramcecan koymadı ki o caminin bir hizmeti ayrıca bunda ne kötülük var onuda anlıyamadım ayrıca kabahat gizli yapılırdsa meşru mu oluyor çıkaramadım
Dünya Osmanlının Adaletine Muhtaç..
Ben ki Fransada Bir Mektupla dansı Yasaklayan Osmanlının Torunuyum.
Resim
mesut cakiroglu

Özel Üye
Özel Üye

İleti nedimim » 10 Ağu 2008, 14:39

ne gereği var bu başlığın açılmasında ben onu anlamıyorum. gereksiz saçma sapan şeylerle dolduruyor burayı. kendi sitesine ne istiyorsa koysun.
nedimim

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

İleti babaeskiye sevdali » 10 Ağu 2008, 18:30

reklamlarrrrrrr
YAŞANMAK İSTENEN HAYALLERDİR,FAKAT YAŞANANLAR GERÇEKLERDİR..HAYAL DEĞİLL
babaeskiye sevdali

Kullanıcı avatarı
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye

İsim: sorbitol :-)
Ülke: Türkiye

İleti Ramcecan_39 » 10 Ağu 2008, 21:09

nedimim yazdı:ne bu yaaaa ayıp artık

ramcecan sana hakikaten kınama mesajı yollayacağım. dinimizde ne vardır ibadette kabahatte gizlidir diye. böyle şey olur mu yaaa. o zaman hepimizin yatak odasına da birer kamera koyun. hem kabahatlerimizi hem de camide yaptığımız ibadetleri gösterinnn. yuhhh artıkk. ayıp. böyle görüntüleri göstermek kim camiye geldi kim namaz kıldı diye dikizlemek gibi birşey. aynı şey yatak odamızda yaptığımızı kim izledi kim alkışladı kim ayıpladııı gibi bir şey...

yakıştıramadım yakıştıramadım yakıştıramadımmmm. ve bana göre hala ibadet ile kabahat gizlidir.

bunu buraya koymakla ne gibi bir misyonu görev edindin bilmiyorum. bunu buraya koymayı görev ediniyorsan koyman gereken başka kameralarda olmalı diye düşünüyor ve son sözümü söylüyorum.

tekrar ayıp ayıp ayıp

dip not : samimiyetin kamerası ya da vicdanın gizli kamerası var mı ? kamera fiziki görüntüyü gösterir, insanın kalbindeki ve zihnindeki düşünceyi ya da olası artniyeti veya iyi niyeti göstermez. bu durumda kameralarla veya fiziki gözlemlerle insanları doğru ya da yanlış olarak insanların davranışlarını nasıl sağlıklı değerlendirebiliriz ?

şu anda ki türkiye'nin en büyük problemi de bu görünen ve görülmeyen arasındaki samimiyetsizlik farkı değil mi ?

bu neyin nesi gülçin hanım...
Ramcecan_39

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

İleti mesut cakiroglu » 10 Ağu 2008, 23:55

nedimim yazdı:ne gereği var bu başlığın açılmasında ben onu anlamıyorum. gereksiz saçma sapan şeylerle dolduruyor burayı. kendi sitesine ne istiyorsa koysun.

babaeski ile ilgili bir haber olmuyormu bu haber sizce ,kendi sitesi derken yoksa bu site sizin malınızmı?her topic açana fikir veriyorsunuz olmuyor biraz samimiyet lütfen
Dünya Osmanlının Adaletine Muhtaç..
Ben ki Fransada Bir Mektupla dansı Yasaklayan Osmanlının Torunuyum.
Resim
mesut cakiroglu

Özel Üye
Özel Üye

İleti nedimim » 11 Ağu 2008, 01:01

mesut cakiroglu yazdı:
nedimim yazdı:ne gereği var bu başlığın açılmasında ben onu anlamıyorum. gereksiz saçma sapan şeylerle dolduruyor burayı. kendi sitesine ne istiyorsa koysun.

babaeski ile ilgili bir haber olmuyormu bu haber sizce ,kendi sitesi derken yoksa bu site sizin malınızmı?her topic açana fikir veriyorsunuz olmuyor biraz samimiyet lütfen

samimiyetimden şüphe duymamanız için önce beni gerçekten tanıyor olmanız, benimle sohbet etmiş olmanız gerekiyor bu bir.

sitenin bir mal olduğunu bilmiyordum eğer öyleyse bende ortaklık için belli bir bedel ödeyebilirdim bu iki.

kendi sitesi hakkında biraz bilgi edinin isterseniz. bu sitenin kopyasını oluşturmuş bir kişiden bahsediyoruz bu üç.

konuyu burada kapatıyorum ve bir daha size yorum yapmamayı BÜYÜKLÜK VE ERDEM sayıyorum bu dört.
nedimim

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

İleti Kozpinarli_Metin_Özcan » 13 Ağu 2008, 01:21

nedimim yazdı:
mesut cakiroglu yazdı:

samimiyetimden şüphe duymamanız için önce beni gerçekten tanıyor olmanız, benimle sohbet etmiş olmanız gerekiyor bu bir.

sitenin bir mal olduğunu bilmiyordum eğer öyleyse bende ortaklık için belli bir bedel ödeyebilirdim bu iki.

kendi sitesi hakkında biraz bilgi edinin isterseniz. bu sitenin kopyasını oluşturmuş bir kişiden bahsediyoruz bu üç.

konuyu burada kapatıyorum ve bir daha size yorum yapmamayı BÜYÜKLÜK VE ERDEM sayıyorum bu dört.

Baslik acmak nedimimin iznine bagliymis bu 5

Ibadet gizliymis bu 6 (nedimime göre)

Her sey nedimimin isine geldigi gibi imis bu da 7

isine gelmeyince bu da 8

...;
Gençken bilgi ağacını dikmezsek, yaşlandığımız zaman gölgesine sığınacak bir yerimiz olmayacaktır.

KOZPINARLI
Kozpinarli_Metin_Özcan

Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kral39 » 13 Ağu 2008, 09:01

Kozpinarli_Metin_Özcan yazdı:
nedimim yazdı:
mesut cakiroglu yazdı:

isine gelmeyince bu da 8

...;

Yaw dövseydiniz bari kizcagizi :D :D :D

Arkadaslar,izleme belki belli bir amac icin olabilir hirsizlik kapkac olaylari gibi izleme amaclarini bilmeden mahalesef fazla yorum yapamiyorum.
Yalniz benimde karsi oldugum bu izleme kayitlarinin ikinci bir sahislara gösterilmesi veya verilmesidir kayitlar gizli tutulur ve 5 yil süre ile muhafaza edilir.Mahkeme karari olmadan hicbir süretle gösterilemez ve verilemez.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Aynı dili değil,aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.
Kral39

Kullanıcı avatarı
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İsim: E.G
Ülke: Türkiye
Meslek: Evli

İleti nedimim » 13 Ağu 2008, 09:20

Kozpinarli_Metin_Özcan yazdı:
nedimim yazdı:
mesut cakiroglu yazdı:

isine gelmeyince bu da 8

...;

METİNNNN BEYYYY,

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

tebrik ediyorum ne güzel anlamışsınız. helalll olsunnnn.
nedimim

Kullanıcı avatarı
Özel Üye
Özel Üye

Seçenekleri Gizle[Gizle] Cevap Ver

Bu soru kimlik tespit etmek ve otomatik gönderimleri önlemek için sunulur.

Babaeskimiz Hakkında Haberler Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot], MSNbot Media ve 1 misafir